Thunder Admin Theme (4.0.2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Version
bg: Версия

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: System
bg: Система

en: User login
bg: Потребителски вход
