Thunder Admin Theme (4.0.2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Version
hr: Inačica

en: Help
hr: Pomoć

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: System
hr: Sustav

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto
