Thunder Admin Theme (4.0.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Version
th: รุ่น

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: System
th: ระบบ

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
