Thunder Admin Theme (4.0.4) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Page title
fr: Titre de page

en: Web Server
fr: Serveur Web

en: Database
fr: Base de données

en: Header
fr: Entête

en: System
fr: Système

en: User login
fr: Connexion utilisateur

en: Sort
fr: Trier

en: Memory limit
fr: Limite de mémoire

en: Save as
fr: Enregistrer sous

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Last Cron Run
fr: Dernière fois que la tâche planifiée (cron) a été lancée

en: Pre-content
fr: Pré-contenu

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales

en: General System Information
fr: Informations générales du système
