Thunder Admin Theme (4.0.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: System
ps: سيستم

en: User login
ps: غړي کارن نوم
