Thunder Admin Theme (8.x-2.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Author
he: מחבר/ת

en: Published
he: מפורסם

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
