Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Author
is: Höfundur

en: Version
is: Útgáfa

en: Page title
is: Titill síðu

en: Web Server
is: Vefþjónn

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Published
is: Birt

en: System
is: Kerfi

en: User login
is: Innskráning notanda

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Not published
is: Ekki birt

en: Sort
is: Raða

en: Last saved
is: Síðast vistað
