Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Author
mr: लेखक

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Published
mr: प्रकाशित

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Not published
mr: अप्रकाशित
