Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to no translation catalogue (23 entries)

en: Author
no: Forfatter

en: Version
no: Versjon

en: Page title
no: Sidetittel

en: Web Server
no: Webtjener

en: Published
no: Publisert

en: User login
no: Pålogging

en: Anonymous
no: Anonym

en: Not published
no: Ikke publisert

en: Sort
no: Sorter

en: Memory limit
no: Minnegrense

en: Primary tabs
no: Primærfaner

en: Secondary tabs
no: Sekundærfaner

en: Breadcrumbs
no: Navigasjonssti

en: Status messages
no: Statusmeldinger

en: Main page content
no: Hovedsideinnhold

en: Last Cron Run
no: Siste gjennomkjøring av vedlikeholdsoppgaver

en: Drupal Version
no: Drupal-version

en: Last saved
no: Sist lagret

en: Not saved yet
no: Ikke lagret ennå

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
no: Du har ikke opprettet noen innholdstyper enda. Gå til <a href="@create_content">siden for opprettelse av innholdstyper</a> for å legge til en ny innholdstype.

en: Primary tabs display toggle
no: Visningsveksler for primærfaner

en: Primary admin actions
no: Primære administratorhandlinger

en: General System Information
no: Generell systeminformasjon
