Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta10) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: System
ug: سېستىما

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
