Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta11) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Author
ku: نووسەر

en: Version
ku: وەشان

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی
