Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta11) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Not published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കാത്തവ
