Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta12) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Author
is: Høvundur

en: Version
is: Útgáva

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Published
is: Útgivið

en: System
is: Kervi

en: User login
is: Brúkara-innriting

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: Not published
is: Ikki útgivið

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
