Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta12) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Version
jv: Versi

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: User login
jv: Login panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Sort
jv: Urutna

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
