Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta13) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Version
fi: Versio

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Web Server
fi: Verkkopalvelin

en: Database
fi: Tietokanta

en: Published
fi: Julkaistu

en: System
fi: Järjestelmä

en: User login
fi: Kirjautuminen

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Sort
fi: Järjestä

en: Memory limit
fi: Muistiraja

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Last Cron Run
fi: Viimeisin Cron-ajo

en: Drupal Version
fi: Drupal-versio

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: General System Information
fi: Järjestelmän yleistiedot
