Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta13) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Version
lv: Versija

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Published
lv: Publicēts

en: System
lv: Sistēma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Sort
lv: Kārtot

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija
