Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta13) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Version
nl: Versie

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Web Server
nl: Webserver

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: System
nl: Systeem

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Sort
nl: Sorteren

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: Last saved
nl: Laatst opgeslagen

en: Not saved yet
nl: Nog niet opgeslagen

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Primary tabs display toggle
nl: Schakelaar voor weergave van primaire tabs

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie
