Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta13) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Author
sk: Autor

en: Version
sk: Verzia

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Database
sk: Databáza

en: Published
sk: Zverejnené

en: System
sk: Systém

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.
