Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta14) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Version
cs: Verze

en: Page title
cs: Název stránky

en: Database
cs: databáze

en: Published
cs: Zveřejněno

en: System
cs: Systém

en: User login
cs: Přihlášení

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Not published
cs: Skryto

en: Sort
cs: Řazení

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo

en: Primary tabs display toggle
cs: Přepínač zobrazení primárních záložek

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
