Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta14) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Author
kk: Автор

en: Version
kk: Нұсқа

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Published
kk: Жарияланған

en: System
kk: Системасы

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Not published
kk: Жарияланбаған
