Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta14) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: System
mn: Систем

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
