Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta15) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Author
gl: Autor/a

en: Version
gl: Versión

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Published
gl: Publicado

en: System
gl: Sistema

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Not published
gl: Non publicado

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
