Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta15) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: System
hy: Համակարգ

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:
