Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta15) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Published
sl: Objavljeno

en: System
sl: Sistem

en: User login
sl: Prijava

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
