Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Author
am: ደራሲ

en: Published
am: የታተመ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
