Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Published
hr: Objavljeno

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice
