Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Author
et: Autor

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Published
et: Avaldatud

en: User login
et: Sisenemine

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud
