Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
