Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta5) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
