Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta5) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
