Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta5) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Author
uk: Автор

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Published
uk: Опубліковано

en: User login
uk: Вхід

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Last saved
uk: Остання зміна

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Primary tabs display toggle
uk: Перемикач відображення первинних вкладок

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії
