Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta7) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Published
eo: Publikigita

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Not published
eo: Ne publikigita
