Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta7) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: User login
vi: Đăng nhập

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main page content
vi: Nội dung chính của trang
