Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta8) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Version
af: Weergawe

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Published
af: Gepubliseerd

en: System
af: Stelsel

en: User login
af: Aanmelding

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Not published
af: Nie gepubliseerd
