Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta9) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Version
bs: Verzija

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Published
bs: Objavljeno

en: System
bs: Sistem

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
