Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta9) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
