Thunder Admin Theme (8.x-2.0-beta9) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Author
pt: Autor

en: Version
pt: Versão

en: Page title
pt: Título da página

en: Web Server
pt: Servidor Web

en: Database
pt: Banco de dados

en: Published
pt: Publicado

en: System
pt: Sistema

en: User login
pt: Login do usuário

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Not published
pt: Não publicado

en: Sort
pt: Ordenar

en: Memory limit
pt: Limite de memória

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Status messages
pt: Mensagens de status

en: Main page content
pt: Conteúdo da página principal

en: Last Cron Run
pt: Última execução do Cron

en: Drupal Version
pt: Versão do Drupal

en: Last saved
pt: Salvo em

en: Not saved yet
pt: Ainda não foi salvo

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
pt: Você ainda não criou nenhum tipo de conteúdo. Acesse a <a href="@create_content">página de criação de tipo de conteúdo</a> para incluir um novo tipo de conteúdo.

en: Primary tabs display toggle
pt: Alterna abas primárias

en: Primary admin actions
pt: Ações primárias do administrador

en: General System Information
pt: Informações Gerais do Sistema
