Thunder Admin Theme (8.x-2.11) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Version
uk: Версія

en: Help
uk: Довідка

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: System
uk: Система

en: User login
uk: Вхід

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему
