Tide API (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
