Tide API (8.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Revoked
af: Herroep
