Tide API (8.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Active
am: ገባሪ
