Tide API (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Active
ar: نشط

en: Changed
ar: تم التغير
