Tide API (8.x-2.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Current revision
az: Cari təftiş
