Tide API (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Expired
be: Выбег тэрмін
