Tide API (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Node ID
bg: Номер

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Expired
bg: Изтекли
