Tide API (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
