Tide API (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Active
bs: Aktivan
