Tide API (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Expiry
ca: Expiració

en: Expired
ca: Caducat

en: Changed
ca: Canviat

en: current
ca: actual

en: Current revision
ca: Revisió actual
