Tide API (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Active
cs: Aktivní

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Changed
cs: Změněno

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Current revision
cs: Aktuální revize
