Tide API (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Label
da: Etiket

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Token
da: Symbol

en: Expired
da: Udløbet

en: Changed
da: Ændret

en: Created by
da: Oprettet af

en: Current revision
da: Nuværende version

en: View revision
da: Vis revidering
